Samen maken we Rijkerswoerd

Nieuws, activiteiten en initiatieven uit jouw wijk.

De Krasse Knarren

De Krasse Knarren

In Arnhem-Zuid en Elst is een groep scootmobielers actief die zich de Krasse K(n)arren noemt. Zij komen elke 1e vrijdag van de maand rond 10.00 uur bij elkaar om een tocht te maken. Bij slecht weer plannen we in overleg een nieuwe datum.

Wij hebben ook deelnemers met een duofiets of anderszins aangepast vervoer. Ook partners op gewone fietsen gaan met ons mee. Wij kiezen voor autoloze routes in- en rondom Arnhem. Wij starten vanuit verschillende verzamelpunten met koffie/thee en eindigen rond 12.30 uur met een drankje op verschillende plekken.

Eens per jaar maken wij er een grote dagtocht van. Met hulp van de Arnhemse Uitdaging gaan wij op 2 juni 2023 de omgeving van Lathum verkennen.

In de wintermaanden beperken wij onze activiteiten tot themabijeenkomsten zoals kerststukjes maken, bingo, veiligheid voor ouderen enzovoort.

Bijdrage is € 3,00 per keer 

Heeft u vragen of bent u geïnteresseerd? Neem dan contact op met: 

Riet of Rene Rijnbeek op  06 231 79 011 of  06 236 78 579 

Of stuur ons een e-mail [email protected]

 

Deel dit bericht
Naar het overzicht