• Contact

    Bestuur:
    Voorzitter, vicevoorzitter, secretaris, algemene leden: bestuur@rijkerswoerd.net
    Algemene informatie: info@rijkerswoerd.net
    Administratie/penningmeester: administratie@rijkerswoerd.net

    IBAN: NL36 INGB 0003485940
    Ten name van: Wijkplatform Rijkerswoerd | registratie KvK nummer 54128552

    Overig
    Aanvragen wijkbudget : wijkbudget@rijkerswoerd.net 
    Het Woerdje: redactie@rijkerswoerd.net
    Website, Facebook, Instagram : redactie@rijkerswoerd.net 
    Vormgeving: vormgeving@rijkerswoerd.net
    Adverteren: adverteren@rijkerswoerd.net

    Voor kopij Het Woerdje zie ook onze pagina kopij- en sluitingsdata. De website kent geen sluitingsdata. Graag foto's apart aanleveren wel in het document aangeven waar je ze wilt hebben. De website zet de foto's onder het artikel en als je foto's maakt met je mobiel dan graag staand en niet liggend de foto's nemen. 

    Werkgroepen 
    Activiteiten: activiteiten@rijkerswoerd.net 
    Cultuur: cultuur@rijkerswoerd.net 
    Duurzaam: duurzaam@rijkerswoerd.net 
    Groen: groen@rijkerswoerd.net 
    Hondenbezit: hondenbezit@rijkerswoerd.net 
    Veilig in de Wijk: vidw@rijkerswoerd.net

    Vrijwilligerscoördinator: vrijwilligerscoordinator@rijkerswoerd.net

    Onze sociale mediakanalen:

    FBgroep_RW; FBpagina_RW; FBpagina_Duurzaam; FBpagina_VidW; Instagram

    QRcodes wijkplatform Rijkerswoerd

             

    Wil je op de hoogte blijven van het laatste nieuws vanuit je wijk

    Abonneer je hier 

     

    Heb je een algemene vraag dan kun je onderstaand formulier invullen! 


    * Deze velden zijn verplicht.

     

    Activiteiten

    Zie ook bij de werkgroep Cultuur of de Agenda voor de vaste- of aanstaande activiteiten!

     

    Koningsdag 

    Aanmelden kraam tm 12 jaar 

    Aanmelden kleedje vanaf 18+

     

    Avond4Daagse 

    Kinderen die niet op school in Rijkerswoerd zitten kunnen zich inschrijven via onderstaande link.

    Website inschrijving 

    Kinderen die wèl op een school in Rijkerswoerd zitten kunnen het formulier downloaden en inleveren op hun eigen school. 

    Inschrijfformulier voor school Rijkerswoerd


    Inschrijfformulier voor school Vredenburg

     

    Aanmelden voor Open Podium
    7 juni!

     

     

    Apr
    27

    Koningsdag zaterdag 27 april

    Diverse organisaties werken samen om van Koning... Lees meer »

    Mei
    23

    Kunstcafé 55+

    Voorbeeld tekst. Het kunstcafé 55+ wordt ook di... Lees meer »

     

     

    Wijkbudget aanvragen

    Vraag een wijkbudget Rijkerswoerd aan via dit formulier

    Aanvragen wijkbudget

     

    Aanmelden wijkgids

    Meld je onderneming aan bij wijkgids Rijkerswoerd

    Aanmelden wijkgids

     

    Laatste nieuws in je mailbox?

    Wil je op de hoogte blijven, abonneer je dan op ons laatste nieuws

    Wijkplatform Rijkerswoerd

    Wil je via je je mailbox op de hoogte blijven van het laatste nieuws uit je wijk.

    Abonneer je en ontvang regelmatig een melding van het laatste nieuwtje!