• Wijkavond 'Energietransitie in Rijkerswoerd'

  Geschreven op

  Thema: Welke plannen heeft de gemeente voor de energietransitie in  Rijkerswoerd? En, een verkennend onderzoek over de energievoorziening in Rijkerswoerd.

  Op donderdagavond 7 maart om 20.00 uur (inloop vanaf 19:30) organiseert de werkgroep Duurzaam Rijkerswoerd in het sportcentrum Rijkerswoerd een wijkavond voor alle inwoners van Rijkerswoerd.

  Tijdens deze avond geeft de gemeente informatie over de plannen zoals die voor Rijkerswoerd zijn ontwikkeld en is er gelegenheid om vragen te stellen over de betekenis voor u als inwoner van Rijkerswoerd.

  Wij lezen bijna dagelijks van alles over de energietransitie in het nieuws. De gemeente is de regisseur om deze transitie in de wijken te organiseren en aan te sturen. Daarbij spelen ook de inwoners in de wijken een belangrijke rol. Wat u deze avond mag verwachten is een antwoord op de volgende vragen:

  • Wat zijn de plannen van de gemeente voor Rijkerswoerd?
  • Hoe verhouden die plannen zich tot de andere wijken van Arnhem?
  • Wat kunt u wel, maar ook niet verwachten van de gemeente?
  • Welk tijdspad voorziet de gemeente voor onze wijk?
  • Wat verwacht de gemeente van de inwoners van Rijkerswoerd?
  • Welke invloed heeft u als inwoner op het beleid rond dit thema?
  • Wat kan u bijdragen aan het ontwikkelen van de visie en plannen voor Rijkerswoerd?

  Een vertegenwoordiger van de gemeente neemt ons mee langs al deze vragen en biedt bovendien gelegenheid om aanvullende vragen te stellen.

  Voorafgaand aan de presentatie van de gemeente krijgt u een korte uiteenzetting over een onderzoek dat door de werkgroep Duurzaam Rijkerswoerd is uitgevoerd. In dit verkennende onderzoek wordt inzicht gegeven in de mogelijkheden voor Rijkerswoerd om een volledig energieneutrale wijk te realiseren.

  Deze avond is voor alle inwoners van Rijkerswoerd die zich afvragen hoe de energietransitie in onze wijk vorm gaat krijgen en welke rol zij daar zelf in kunnen vervullen. Maar zeker ook voor mensen die stappen willen ondernemen, maar eerst duidelijkheid willen over de rol die de gemeente hierin gaat innemen. De avond is een open inloop voor alle inwoners, desalniettemin wordt het wel gewaardeerd als je vooraf een mailtje stuurt naar: duurzaam@rijkerswoerd.net, zodat wij weten hoeveel koffie en thee wij klaar kunnen zetten.  « Naar het overzicht

  Activiteiten

  Zie ook bij de werkgroep Cultuur of de Agenda voor de vaste- of aanstaande activiteiten!

   

  Aanmelden voor Open Podium
  4 oktober!

   

   

  Jun
  29

  Zelfoostdagen Stadslandbouw

  Kom naar de zelfoogstdagen van de Stadslandbouw... Lees meer »

  Jul
  12

  Buurtcamping Immerloopark dit jaar van 12 t/m 14 juli

  Tijdens de Buurtcamping Immerloopark kampeer je... Lees meer »

   

   

  Wijkbudget aanvragen

  Vraag een wijkbudget Rijkerswoerd aan via dit formulier

  Aanvragen wijkbudget

   

  Aanmelden wijkgids

  Meld je onderneming aan bij wijkgids Rijkerswoerd

  Aanmelden wijkgids

   

  Laatste nieuws in je mailbox?

  Wil je op de hoogte blijven, abonneer je dan op ons laatste nieuws

  Wijkplatform Rijkerswoerd

  Wil je via je je mailbox op de hoogte blijven van het laatste nieuws uit je wijk.

  Abonneer je en ontvang regelmatig een melding van het laatste nieuwtje!