• Op vrijdag 15 december jl. onze eerste wijkbingo een feit!!

  Geschreven op

  Na een lange voorbereiding met het rondhangen van posters en flyeren met daarop de aankondiging en het benaderen van de winkeliers in onze wijk voor hun participatie, was het spannend. Spannend voor ons als organisatie hoeveel mensen er zouden komen. Aanmelding voor deelname aan deze bingo was niet nodig, dus het was niet bekend hoeveel wijkgenoten geïnteresseerd zouden zijn in ons initiatief.

  Wij waren blij verrast met de opkomst! Het hele Sportcafé van SSR was gevuld met 65 enthousiaste dames én heren, die er net zoveel zin in hadden als wij. Geweldig!!

  Het was een avond zoals wij het bedoeld hadden. De sfeer was ontzettend gezellig en het spelletje (ont)spannend! De (kerst)tassen voor de loterij, met daarin prijzen die grotendeels door onze lokale ondernemers zijn gesponsord, werden heel erg goed ontvangen. Daarvoor nogmaals dank aan alle deelnemende winkeliers!! Ook een dikke ‘dank u wel’ aan het wijkplatform Rijkerswoerd voor haar ondersteunde bijdrage voor nieuwe initiatieven in onze wijk. Daarmee hebben wij de opstartkosten volledig kunnen dekken.

  Onze insteek is ‘samen, voor elkaar!’ en zo is deze eerste editie ook helemaal gegaan. Wij kijken met trots en voldoening terug op een zeer geslaagde aftrap van een maandelijks gezellig avondje uit vóór en dóór wijkbewoners en verheugen ons op de volgende: vrijdag 26 januari a.s. De deuren gaan open om 19.00 uur en de bingo begint om 19.30 uur. Locatie: sportcafé sport- en wijkcentrum Rijkerswoerd, De Pas 44.

  Team Wijkbingo Rijkerswoerd

   

  Voor meer informatie over de bingo: www.facebook.com/wijkbingorijkerswoerd

     « Naar het overzicht

  Activiteiten

  Zie ook bij de werkgroep Cultuur of de Agenda voor de vaste- of aanstaande activiteiten!

   

  Aanmelden voor Open Podium
  4 oktober!

   

   

  Jun
  29

  Zelfoostdagen Stadslandbouw

  Kom naar de zelfoogstdagen van de Stadslandbouw... Lees meer »

  Jul
  12

  Buurtcamping Immerloopark dit jaar van 12 t/m 14 juli

  Tijdens de Buurtcamping Immerloopark kampeer je... Lees meer »

   

   

  Wijkbudget aanvragen

  Vraag een wijkbudget Rijkerswoerd aan via dit formulier

  Aanvragen wijkbudget

   

  Aanmelden wijkgids

  Meld je onderneming aan bij wijkgids Rijkerswoerd

  Aanmelden wijkgids

   

  Laatste nieuws in je mailbox?

  Wil je op de hoogte blijven, abonneer je dan op ons laatste nieuws

  Wijkplatform Rijkerswoerd

  Wil je via je je mailbox op de hoogte blijven van het laatste nieuws uit je wijk.

  Abonneer je en ontvang regelmatig een melding van het laatste nieuwtje!