• Nog even en dan is het zover!

  Geschreven op

  Aanstaande zaterdag en zondag 22 en 23 april zien we de vlaggen van Focus á Locus op veel plekken in de wijken Rijkerswoerd, Vredenburg, Holthuizen en Kronenburg staan. Namelijk daar waar deelnemers aan de kunstroute hun werk laten zien: schilderijen, beeldhouwwerk, foto’s, keramiek, muziek en meer.

  Stap gerust bij hen binnen of bel aan als de deur nog even dicht is.

  De folder waarop alle deelnemers staan en waarop de adressen te vinden zijn op de kaart, zijn inmiddels huis aan huis verspreid in de wijken. Ook op de website van Focus á Locus staat deze folder afgebeeld én staat meer vermeld over de deelnemers. Zo kun je kijken wat je leuk vindt om te zien. Stippel een route uit naar je eigen zin.

  Op zondag zijn er ook workshops voor kinderen, jongeren en volwassenen en er is een kunst- en architectuurfietstocht door Rijkerswoerd. Kijk ook hiervoor voor de precieze aanvangstijden in de folder of op de website www.focusalocus.nl

  We hopen op heel mooie dagen, dóór en vóór de bewoners van onze wijken!  « Naar het overzicht

  Activiteiten

  Zie programma's bij agenda op deze website. Zie ook bij de werkgroepen Activiteiten of Cultuur

   

  Aanmelden Open Podium 

   

  Aanmelden
  buurtrestaurant 12 juli

   

   

  Zie verder de agenda van onze wijk. Wil jij jouw activiteit ook in de agenda? Geef deze dan aan ons door. 

   

  Jun
  11

  Fietsen voor mijn eten - Groen Arnhem

  Lokale markt op zondag 11 juni Fietsen voor mij... Lees meer »

  Jun
  19

  Bezorgdatum Het Woerdje

  Vanaf week 25 wordt Het Woerdje huis-aan-huis b... Lees meer »

   

   

  Wijkbudget aanvragen

  Vraag een wijkbudget Rijkerswoerd aan via dit formulier

  Aanvragen wijkbudget

   

  Aanmelden wijkgids

  Meld je onderneming aan bij wijkgids Rijkerswoerd

  Aanmelden wijkgids

   

  Wijkplatform Rijkerswoerd