Een minibieb of minibibliotheek is een plek waar iedereen gratis boeken kan pakken en achterlaten. Vaak is een minibieb een klein huisje, een hokje of kastje bij mensen aan de gevel of in de voortuin.
Het idee is simpel. Zie je een boek in het kastje dat je wilt lezen, neem het dan mee. Heb je zelf boeken over ? Zet ze in de boekenkast zodat ze door iemand anders gevonden kunnen worden.
Wil je weten waar ze in Rijkerswoerd staan wij hebben ze bij Wijkgids Rijkerswoerd voor je in kaart gebracht. Wil je ook zo'n minibieb starten maar wil je weten hoe, neem dan contact op met Louis Verhaar. Hij heeft een minibieb in onze wijk en beheert ook een WhatsApp-groep waaraan bijna alle minibiebs in Rijkerswoerd meedoen. Als je een minibieb wilt beginnen, kun je via hem lid worden van deze WhatsApp-groep (contactgegevens bekend bij redactie@rijkerswoerd.net
Zie programma's bij agenda op deze website. Zie ook bij de werkgroepen Activiteiten of Cultuur
Zie verder de agenda van onze wijk. Wil jij jouw activiteit ook in de agenda? Geef deze dan aan ons door.
Vandaag de laatste dag voor het inleveren van k... Lees meer »
Vraag een wijkbudget Rijkerswoerd aan via dit formulier
Meld je onderneming aan bij wijkgids Rijkerswoerd
Het album kan niet worden gevonden.