Samen maken we Rijkerswoerd

Nieuws, activiteiten en initiatieven uit jouw wijk.

Samen eten in de wijk

Samen eten in de wijk

Samen eten in de wijk – doe je mee?

Samen eten is zoveel leuker! Niet alleen met je gezin, familie of vrienden, maar juist ook eens met mensen uit je eigen buurt. Daarom wil ik graag een nieuw initiatief starten in Rijkerswoerd: Samen eten in de wijk.

????‍???? Wie helpt mee?

Bij het Sport- en wijkcentrum Rijkerswoerd, bij ESA voetbal, kunnen we gebruikmaken van de keuken. Nu nog de belangrijkste vraag: wie gaat er koken?

Ik ben op zoek naar een enthousiaste hobbykok die het leuk vindt om voor ongeveer 20 tot 30 buurtbewoners te koken. Het idee is om er mogelijk een maandelijkse activiteit van te maken. Misschien vegetarisch, laagdrempelig en vooral gezellig!

We denken aan een bijdrage van ongeveer € 5 tot € 7,50 per persoon, waarbij eventueel ook gebruikgemaakt kan worden van Gelrepas-korting.

Maar koken is natuurlijk niet het enige wat nodig is. Ook hulp bij boodschappen doen, tafels dekken en opruimen is van harte welkom.

???? Het idee ligt nog helemaal open

Er staat nog niets vast. Juist daarom hoor ik graag van buurtbewoners die enthousiast worden van dit idee en willen meedenken, meehelpen of misschien zelf willen koken.

Want wie weet ontstaat er iets heel moois: een gezellige tafel waar buurtgenoten elkaar ontmoeten, samen eten en Rijkerswoerd nóg een beetje meer een buurt wordt.

???? Aanmelden of meer informatie: [email protected]

Groetjes en graag tot ziens, Maureen Ham

Deel dit bericht
Naar het overzicht